Tech Hættetrøje

4,9 // 48 anmeldelser
159 kr
299 kr SPAR 140 kr
SkatePro Tech Hættetrøje
Farve: Black / White
På lager (5+ stk)
365 dages returret
Prismatch

Køb i pakke

Beskrivelse

SkatePro Tech Hættetrøje er lavet af 100 % polyester og giver enestående komfort og holdbarhed. Den børstede fleeceforing pakker dig ind i varme og hygge, hvilket gør den ideel til køligt vejr. Stoffets vandafvisende egenskaber sikrer, at du forbliver tør i let regn eller sne, hvilket gør den til et pålideligt valg til udendørs aktiviteter eller daglig brug.

Med sit slanke design med grafik foran udstråler denne hættetrøje en moderne og sporty stemning. Det tætstrikkede stof fungerer som en vindtæt barriere, der holder kulden ude og gør den til et godt valg i blæsevejr. Som pullover-hættetrøje er den utrolig nem at have på og style.

SkatePro Tech Hættetrøje er velegnet til både mænd og unisex, hvilket gør den alsidig for en bred vifte af brugere. Uanset om du er på gaden eller slapper af derhjemme, tilbyder denne hættetrøje den perfekte blanding af komfort, funktionalitet og stil.

Specifikationer

Krave:
Design:
Materiale:
Type:
Køn:
Mand, Kvinde
Alder:
Børn (5-13 år)

Producent

Navn:
Centrano ApS
Adresse:
Omega 6
Post nr:
8382
By:
Hinnerup
Land:
Danmark

Lignende produkter

Vis alle

Se også

Anmeldelser

4.9 ud af 5 48 anmeldelser
42 5 1 0 0
Skriv produkt anmeldelse
Skriv anmeldelse
Julian de la romana barriga Team rider Sponsoreret af SkatePro Rider siden: 2025 5 ud af 5 Den opfylder sin opgave 100 % og er lavet af et godt materiale. V. Nijs Team rider Sponsoreret af SkatePro Rider siden: 2002 5 ud af 5 Perfekt kvalitet og smukt leveret super tilfreds Luca P. Team rider Sponsoreret af SkatePro Rider siden: 2016 5 ud af 5 Perfekt til vinteren
Sandra Esteban Pinos Cordoba, Spanien Verificeret køber 4 ud af 5 Det ser fedt ud, men stoffet er lidt stift Chris Baker London, Storbritannien Verificeret køber 5 ud af 5 Fantastisk! Kim C. Grazen, Belgien Verificeret køber 5 ud af 5 Alles ok Federico T. Pistoia, Italien Verificeret køber 5 ud af 5 SMUK OG VARM - KAN VARMT ANBEFALES Def Acres Predmerice nad Labem, Tjekkiet Verificeret køber 5 ud af 5 🤟🤙🤟🤙👍🏻👌🤟👍🏻🤙 Tanja F. Lübeck, Tyskland Verificeret køber 5 ud af 5 Fantastisk materiale Jim Petersson Gärds Köpinge, Sverige Verificeret køber 5 ud af 5 Varmt og hyggeligt Kasper pedersen Otterup, Danmark Verificeret køber 5 ud af 5 I sendte den i L men havde bestilt den i XL men opdagede jeg først da jeg havde taget den i brug eller rigtig god oplevelse bestilte en lørdag og fik den mandag hurtig service Julian Richter Schwäbisch Gmünd, Tyskland Verificeret køber 3 ud af 5 Hættetrøje ankom med et "hul", desværre kontakt med kundeservice meget vanskelig. Selve hættetrøjen ser meget god kvalitet ud. Kun hullet Jeg sendte en e-mail med fotos med det samme, kan svare, at den er videresendt, nu er der gået 11 dage, og ingen vender tilbage til mig. Jeg forstår ikke, hvad der foregår (????) Svar fra SkatePro Hej med dig, Tak for din besked. Jeg kan se, at vi allerede er i kontakt med dig og venter på at høre fra dig. :) Jeg er sikker på, at vi finder en god løsning. / Katrin CORNET L. Ciney, Belgien Verificeret køber 5 ud af 5 Fantastisk produkt, top service fra skatepro

Guides

Vis alle

Fra samme mærke

Vis alle
SkatePro